KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7325538
nr 732 5538
Signerad Manceau, -1928, Stilleben, 39x52
Kondition: mindre dukskador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
750 kr
måndag 19 december 2011
kl 19:59:30
700 kr
750 kr